czerwiec 2018

20180607

Wykład gościnny" Dobre praktyki w lokalizacji stron internetowych - dostępność i użyteczność w pracy tłumacza"

Data: 07.06.2018

Zapraszamy na wykład otwarty dr Izabeli Mrochen z Uniwersytetu Śląskiego.

Zapraszamy na wykład gościnny pt. "Dobre praktyki w lokalizacji stron internetowych - dostępność i użyteczność w pracy tłumacza"

W XXI wieku praca tłumacza czy lokalizatora stron www to zagłębienie się w strukturę kodu HTML.

Lokalizator to członek zespołu ekspertów tworzących strony www oraz aplikacje mobilne.

Przyjdź i posłuchaj dlaczego praca lokalizatora to praca podobna do pracy nurka.

Wykład wygłosi  gość Katedry do Badań nad Przekładem i Komunikacją Międzykulturową, dr Izabela Mrochen z Uniwersytetu Śląskiego.

Termin: 7 czerwca 2018, godz. 15.00

Miejsce: Auditorium Maximum UJ, ul. Krupnicza 33, Aula Mała.