Drugie Otwarte Seminarium w ramach Projektu Flagowego DiHeLib

Zapraszamy serdecznie na drugie Otwarte Seminarium w ramach Projektu Flagowego DiHeLib, które odbędzie się 13 XII 2023 o godz. 9.00 w Bibliotece Jagiellońskiej (sala konferencyjna, wejście od ul. Oleandry).
więcej o Drugie Otwarte Seminarium w ramach Projektu Flagowego DiHeLib
Polsko-ukraińska wystawa plakatów w Bibliotece Wydziału Filologicznego UJ

Zapraszamy do Biblioteki Wydziału Filologicznego UJ, w której jest prezentowana wystawa plakatów pt. "To co nas łączy… polsko-ukraińskie dziedzictwo kulturowe na plakatach współczesnych ukraińskich artystów". Druk plakatów oraz katalog wystawy zostały sfinansowane ze środków programu "Inicjatywa Doskonałości - Uczelnia Badawcza" w Uniwersytecie Jagiellońskim.
więcej o Polsko-ukraińska wystawa plakatów w Bibliotece Wydziału Filologicznego UJ

Misteria Eleuzyjskie: Niewypowiadalne

więcej o Misteria Eleuzyjskie: Niewypowiadalne
Delegacja Katedry Arabistyki do Szardży

W dniach 24 X - 6 XI br. delegacja pracowników i studentów Katedry Arabistyki gościła w Emiracie Szardży (ZEA).
więcej o Delegacja Katedry Arabistyki do Szardży
Spotkanie z Łukaszem Grzesiczakiem

Spotkanie z Łukaszem Grzesiczakiem wokół jego książki „Słowacja. Apacze, kosmos i haluszki”
więcej o Spotkanie z Łukaszem Grzesiczakiem