Szkoła zimowa CHSH dla doktorantów

W imieniu projektu flagowego Critical Heritage Studies Hub mam przyjemność przekazać Państwu zaproszenie na szkołę zimową dla doktorantów pod tytułem "Heritage of Conflict / Heritage in Conflict", która odbędzie się na UJ w dniach od 27.11.2023 do 1.12.2023. Termin składania wniosków upływa 30 czerwca 2023.
więcej o Szkoła zimowa CHSH dla doktorantów
Promocje habilitacyjne w dyscyplinie językoznawstwo

We wtorek, 13 czerwca 2023 roku w auli Collegium Maius odbyły się uroczyste promocje habilitacyjne w dyscyplinie językoznawstwo.
więcej o Promocje habilitacyjne w dyscyplinie językoznawstwo
Studenci IFA wystawią Szekspira w Starym Teatrze

Studenci Instytutu Filologii Angielskiej wystawią w Narodowym Starym Teatrze im. H. Modrzejewskiej przedstawienie "The Comedy of Errors".
więcej o Studenci IFA wystawią Szekspira w Starym Teatrze
Dr Wojciech Bańczyk opowiedział historię polskiego Kopciuszka

W dniu 5 czerwca odbył się wykład "Spadek po amerykańskim multimilionerze na rzecz polskiej trzeciej żony. Aspekty prawne i językowe sprawy Barbary Piaseckej-Johnson".
więcej o Dr Wojciech Bańczyk opowiedział historię polskiego Kopciuszka

Promocje habilitacyjne w dyscyplinie językoznawstwo

Miło nam poinformować, że we wtorek, 13 czerwca o godz. 12.00 w auli Collegium Maius odbędą się uroczyste promocje habilitacyjne w dyscyplinie językoznawstwo.
więcej o Promocje habilitacyjne w dyscyplinie językoznawstwo