Tydzień Jakości Kształcenia

Termin: 28.11.2016 - 03.12.2016

Tydzień Jakości Kształcenia to projekt mający na celu popularyzację działań Uniwersytetu Jagiellońskiego na rzecz podwyższenia poziomu jakości kształcenia. Koordynowany jest przez Sekcję Analiz Jakości Kształcenia, a realizowany przez szereg jednostek administracyjnych we współpracy ze studentami UJ. Do udziału zaproszeni są wszyscy członkowie społeczności akademickiej: studenci i doktoranci, nauczyciele akademiccy i pracownicy administracji, słuchacze studiów podyplomowych i Jagiellońskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz absolwenci Uczelni.

W ramach tegorocznej edycji przygotowano prawie sto wydarzeń: warsztatów, szkoleń, wykładów czy paneli dyskusyjnych przeznaczonych dla studentów, doktorantów, nauczycieli akademickich, pracowników administracyjnych, absolwentów oraz słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, uprzejmie prosimy o wcześniejszą rejestrację na poszczególne wydarzenia z wykorzystaniem niniejszego formularza.

Szczegóły na stronie www.tjk.uj.edu.pl

Data opublikowania: 29.11.2016