Inauguracja roku akademickiego w Instytucie Orientalistyki

Termin: 03.10.2017
Miejsce: Aula Collegium Novum

3 października 2017 o godz. 10.00 w Auli Collegium Novum odbędzie się inauguracja roku akademickiego 2017/2018 Instytutu Orientalistyki UJ. Uroczystego otwarcia dokona JM Rektor UJ prof. dr hab. med. Wojciech Nowak, Dziekan Wydziału Filologicznego UJ prof. dr hab. Elżbieta Górska i Dyrektor Instytutu Orientalistyki prof. dr hab. Barbara Michalak-Pikulska.

Gościem honorowym uroczystości będzie Ambasador Indii w Polsce pan Ajay Bisaria.

Wykład inauguracyjny pt. "Brzemię Europejskiego Orientalisty" wygłosi prof. dr hab. Maria Krzysztof Byrski z Uniwersytetu Warszawskiego.

Drugą część uroczystości poprowadzi z-ca Dyrektora ds. studenckich dr hab. Tomasz Majtczak, w której zostaną zaprezentowane koła naukowe.

Data opublikowania: 25.09.2017
Osoba publikująca: Łukasz Bieńkowski